Категорії товарів
 

Давча пов'язка (Еластичний бинт) NAR Emergency Trauma Dressing (ETD) 6"

Код товару: 3039, Артикул: 30-0094
Ціна: 380 грн

Особливості:

  • Стерильний, добре закріплюється, щоб запобігти повторному відкриттю бандажу та поновленню кровотечі (цю функцію виконує вкладка Quick-Grip Roll Control);
  • Є аплікатор тиску, який міститься безпосередньо на рану і дозволяє зупинити кровотечу за допомогою регуляції тиску;
    завдяки значній площі аплікатора, бинт можна використовувати різного типу ран.
  • Розмір у складеному вигляді: 15x6x4 cm
  • Розмір у відкритому вигляді: 175 x 15 cm
  • Bec: 113 г
  • Бренд: North American Rescue

Еластичний бинт Emergency Trauma Dressing (ETD) 6" виробництва американської компанії North American Rescue. Розроблений з використанням даних з більш ніж 63-х випробувань після бойових дій. Emergency Trauma Dressing (ETD) являє собою еластичний бинт, який використовується для лікування розтягувань, травм , а також зупинки кровотечі, але з деякими особливостями, які є унікальними для цього типу бинтів.

Оперативна доставка по Україні будь-яким зручним способом. У Києві доступний самовивіз та доставка кур'єром. Доставку в інші регіони України здійснюємо за допомогою кур'єрської служби: Нова Пошта.

100% гарантія повернення

#

Оригінальний товар

#

Знижки та акції

#

Оперативна доставка

#

Професійна консультація

#

Гарантія якості